Blog

Novinky

QUADMARATHON Brezno 1.závod

davPrvý závod, trojdielneho šampionátu QUADMARATHON 2018 sa odohral na snehu. 28 jazdcov zo Slovenska a Českej Republiky sa pobili počas dvoch hodín o víťazstvá a body do celkového poradia.  V prvom štarte sa predstavili jazdci na športkách trieda S1 a juniori  4×4 a 4×2. Najlepší si počínal v triede S1 slovenský jazdec na Yamahe  Juraj Varga. V triede Juniori 4×2 vyhrala Kristína Vaňková na KTM z Českej Republiky a v triede junior 4×4 zvíťazil a svojom CAN AMe Paluš Adam. V druhom štarte sa predstavili jazdci na strojoch s pohonom 4×4 a to v kategórií X1 (4×4 do 700cm3) kde zvíťazil slovenský jazdec z Quad Team-BS Richar Beňo. V kategórií X2 (4×4 nad 700cm3) si víťazstvo odniesol český jazdec BEZDEK Adam na stroji CAN AM.

Prvý závod je úspešne za nami a ďalšie kolo QUADMARATHON 2018 sa bude konať už v máji.